DW Decor - sztuka elewacyjna i wewnętrzna

     

0 szt.
Suma: 0.00 zł

0 Produkt
0.00 zł
Przykładowe produkty

Rozeta R-104 450 mm 110.70 zł


Listwa L-7 90 mm 22.14 zł


Bonia narożna Eb-1a 250 x 250 mm 30.75 zł


Faseta F-103 100 x 100 mm 43.05 zł


Faseta F-108 130 x 70 mm 46.74 zł


Kontakt


tel.: 782-310-556


 e-mail: biuro@dwdecor.pl


Odwiedziło nas

DzisiajDzisiaj10
W tym miesiącuW tym miesiącu4880
WszyscyWszyscy171302

Klasyczne elementy dekoracyjne znowu w modzie

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju elementy sztukaterii. To wynika z faktu, że coraz więcej właścicieli mieszkań, domów czy kamienic stara się swoim nieruchomościom przywrócić dawny blask. Trzeba pamiętać, że jeszcze przed kilkudziesięciu laty, sztukaterie były pewnym standardem w architekturze. Obecnie także są stosowane, choć już w mniejszym stopniu.

Sztukaterie są także modne wśród osób, które swoim mieszkaniom i domom chcą nadać nowego wyrazu i charakteru. Zastosowanie różnego rodzaju elementów sztukateryjnych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz to bardzo skuteczny sposób na zmianę oblicza domu czy mieszkania. Sztukaterie dodają elegancji, czynią nieruchomość bardziej dostojną i luksusową. Świadczą o dobrym guście właściciela.

Sztukaterie – oferta DW DECOR Poznań

Oferta elementów sztukaterii dostępna w bieżącej sprzedaży jest bardzo szeroka. Wśród elementów sztukaterii wewnętrznej warto wymienić:

Moda na sztukaterie cieszy także, działające od dawna, pracownie sztukateryjne. Na rynku działa ich wiele, jednak tylko niektóre mogą się poszczycić takim doświadczeniem, jak pracownia DW DECOR z Buku koło Poznania. Pracownia swoim klientom oferuje: sztukaterię gipsową do wewnątrz, sztukaterię elewacyjną oraz profesjonalny montaż. Specjaliści z pracowni podejmują się także renowacji zabytków w zakresie sztukaterii według wytycznych konserwatora zabytków. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wszechstronnej wiedzy w tym zakresie, klienci pracowni DW DECOR mogą być pewni, że sztukaterie będą wykonane perfekcyjnie według wszystkich obowiązujących w tym zakresie standardów. Wszystkie profile wykonywane są na bazie najwyższej jakości materiałów z wykorzystaniem zaawansowanych technicznie maszyn i urządzeń. Pomimo, że elementy sztukateryjne stylistyką muszą nawiązywać do klasycznych, już historycznych wzorów, to muszą być wykonane według obowiązujących dzisiaj standardów. Wykorzystanie w produkcji innowacyjnych technologii, sprawia, że obecnie wyprodukowane gzymsy styropianowe są o wiele wytrzymalsze na warunki pogodowe, niż te wytwarzane przed kilku dziesięciu laty.

Z elementów gipsowej sztukaterii wewnętrznej warto wymienić:

Sztukaterie gipsowe wytarzane są z naturalnego pochodzenia gipsu ceramicznego, co gwarantuje im długowieczność. Pracownia DW DECOR, mająca siedzibę koło Poznania podejmuje się także produkcji elementów sztukaterii według indywidualnych wzorów, dostarczonych przez klienta.

Miłośnicy klasycznych sztukaterii mają ogromny wybór. W ofercie pracowni znajdą wszystkie niezbędne elementy do przyozdobienia swojego mieszkania czy domu. Mając dzisiaj możliwość wyprodukowania praktycznie każdego elementu sztukaterii według historycznego wzoru, przy odnawianiu starych domów, mieszkań i kamienic nie warto rezygnować z tych, jakże charakterystycznych elementów. Pracownia DW DECOR posiada nie tylko niezbędną wiedzę w tym zakresie, ale także nowoczesny park maszynowy. To sprawia, że może się podjąć każdego zadania w zakresie produkcji sztukaterii. Pracownia jest w stanie w szybkim czasie dostarczyć każdą ilość zamówionej sztukaterii.