DW Decor - sztuka elewacyjna i wewnętrzna

     

0 szt.
Suma: 0.00 zł

0 Produkt
0.00 zł
Przykładowe produkty

Narożnik N-1a 30.75 zł


Faseta F-15 230 x 115 mm 57.81 zł


konsola K-3 116.85 zł


Opaska EL-2 70 x 25 mm 25.83 zł


Głowica kolumny Kg-250 172.20 zł


Kontakt

 

 

tel.: 782-310-556

 


 e-mail: dwdecor@op.pl

 

Odwiedziło nas

DzisiajDzisiaj10
W tym miesiącuW tym miesiącu2678
WszyscyWszyscy286214

Profile elewacyjne zbrojone włóknem węglowym.

 

 

Oferowane przez nas profile elewacyjne DW decor produkowane są z najwyższej jakości polistyrenu ekspandowanego (styropian EPS-200), polistyrenu ekstrudowanego (XPS), lub twardej pianki poliuretanowej.

Warstwa zewnętrzna profilu jest zagruntowana i pokryta żywiczną powłoką zbrojoną włóknem węglowym. Produkcja wykonywana jest z użyciem najnowszych maszyn oraz technologii. 

Standardowa długość profili to 150 cm, na życzenie klienta możemy wykonać elementy o długości 120 cm lub 200 cm


W naszych warunkach klimatycznych elewacje narażone są na zróżnicowane warunki pogodowe. Zimą temperatura spada nawet poniżej -30 °C natomiast latem promieniowanie słoneczne może spowodować rozgrzanie się fasady do temperatury 80 °C . Zarówno niskie temperatury jak i wysokie a zwłaszcza ich nagłe zmiany np. przy silnym nasłonecznieniu, a następnie intensywnym deszczu, powodują naprężenia które w konsekwencji powodują mikrorysy, spękania oraz odspajanie się listew od powierzchni tynku. Zastosowanie żywicznego kompozytu zbrojonego włóknem węglowym umożliwia  kompensację naprężeń w małych obszarach, oraz zwiększa odporność na obciążenia termo-mechaniczne, co znacznie wydłuża żywotność elewacji.


Profile elewacyjne DW decor są lekkie  łatwe w montażu, można je stosować na każdym rodzaju ocieplenia, oraz tradycyjnych tynkach. Z powodzeniem znajdują zastosowanie przy renowacji starych obiektów, kamienic, oraz nowoczesnych budynków.

 

 

Profile gipsowe do wnętrz 

Sztukateria gipsowa do wnętrz wykonywana jest ze zbrojonego siatką plastikową importowanego gipsu grupy Saint-Gobain Formula. Jest to gips produkowany z naturalnego surowca, w odróżnieniu od gipsów syntetycznych Knauf powstających w procesie odsiarczania spalin jako produkt odpadowy w zakładach energetycznych i ciepłowniczych.

Sztukateria gipsowa DW decor charakteryzuje się wysoką jakością wykonania.